topamers napisał(a):

Akurat ostatnio to Sadlok od Klemenza lepiej nie zagrał
|
Moment, Sadlok popełnił błędy, ale cały czas grał za dwóch stoperów.
Klemenz może nie popełnił rzucających się w oczy błędów, ale cały czas gał na alibi. Uciekał od podań, oddawał piłkę Lisowi, albo Sadlokowi.
Błędów nie popełnia ten, kto niczego nie robi, a Klemenz nic nie robił, za to Sadlok pracował za dwóch.
Stąd pewnie więcej jego błędów.