|
Lis - Palcić, Klemenz, Sadlok, Pietrzak - Kuba, Basha, Savicevic, Peszko - Drzazga, Kolar
Może na ławce usiądzie kilku bardziej doświadczonych piłkarzy w porównaniu do ławki w meczu z Sosnowcem" Plewka Wojtkowski, Boguski, Brozio/lub i Balicki.
Drużyny trenera Fornalika słyną z dobrego przygotowania fizycznego. Mają od nas szerszą kadrę (ostatnio na ławce Badia i Mak), no i można się spodziewać jakiegoś zmysłu taktycznego po gościach - pewnie zagrają pressingiem, bo dobrze biegają. Ważne co się będzie u nas działo po stracie piłki. Nie ma czasu po Sosnowcu na nic więcej niż autorefleksję plus 1-2 odprawy taktyczne. Reszta to regeneracja. Trzeba wygrać. Jak się nie da inaczej to serduchem.
Do what you mean and mean what you do.
|