Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.04.2019, 14:20
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wasyl nie zagra do końca sezonu pęknięta łekątka I przejdzie operację
Czyli Klemenz do końca sezonu na stoperze i trzeba trzymać za niego kciuki, bo więcej środkowych obrońców nie mamy.

Mecz będzie ciężki, bo Piast IMHO to obok Lechii aktualnie najlepsza drużyna ekstraklasy. Stawiam ich o wiele wyżej niż Legię, Fornalik zbudował solidną drużynę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.04.2019 o godz. 14:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując