Temat
:
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, Sobota 6 IV, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
Od: 12.2011
Offline
#
11
05.04.2019, 13:41
Posypało się wszystko. Jakbyśmy wyszli takim składem jak na derby i Legię to bym był spokojny. A tak to może być różnie. Będzie ciężko zastąpić Burego i Wasyla.
fqqs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fqqs
Znajdź inne posty napisane przez fqqs