Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.04.2019, 12:15
Valdi88 napisał(a):Wyświetl post
Zanosi się na to, że Kuba zagra, ale z kolei zabraknie Wasyla.
Dodać trzeba że bez Burligi

Ten mecz będzie dla nas jak finał. Wygrana w 80% daje nam awans w końcowym rozrachunku. Remis lub porażka sprawiają że mecz o życie będzie w Lubinie.

Mój typ 3-1. Podobnie typowałem przed Legią i wiadomo jak się skończyło tyle że Piast to dużo lepsza obecnie drużyna od Warszawiaków.
Odpowiedz cytując