Valdi88 napisał(a):

|
Zanosi się na to, że Kuba zagra, ale z kolei zabraknie Wasyla.
|
Dodać trzeba że bez Burligi
Ten mecz będzie dla nas jak finał. Wygrana w 80% daje nam awans w końcowym rozrachunku. Remis lub porażka sprawiają że mecz o życie będzie w Lubinie.
Mój typ 3-1. Podobnie typowałem przed Legią i wiadomo jak się skończyło

tyle że Piast to dużo lepsza obecnie drużyna od Warszawiaków.