https://www.facebook.com/ultrawisla/..._post_reaction
Tutaj post z informacją o zbiórce. Ze względów technicznych pieniądze trafiają na konto TS, który będzie nam regularnie podawać jego stan, a my będziemy podawać tę wiadomość dalej.
Potem natomiast TS przeleje pieniądze na konto Wisły SA i podamy potwierdzenie przelania pieniędzy.
W przypadku gdyby udało się zebrać więcej niż potrzeba, całą nadwyżkę przekazujemy na budowę boiska dla Akademii.
Jutro wjeżdża natomiast na licytację z zyskiem na rzecz akcji przedmiot-petarda
