Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
Od: 11.2008
Offline
#
319
05.04.2019, 11:21
Wyrażam tylko swoje zdanie. Moim zdaniem race, szczególnie, gdy klub jest na cenzurowanym są bez sensu. Obawiam się, że następnym razem skończy się zamknięciem C i już odczuwalnymi stratami dla Klubu, który przecież nie ma kasy.
Pepsaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepsaj
Znajdź inne posty napisane przez Pepsaj