Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 05.04.2019, 11:21
Wyrażam tylko swoje zdanie. Moim zdaniem race, szczególnie, gdy klub jest na cenzurowanym są bez sensu. Obawiam się, że następnym razem skończy się zamknięciem C i już odczuwalnymi stratami dla Klubu, który przecież nie ma kasy.
Odpowiedz cytując