PSYCHOLTSW napisał(a):

|
@wolfy "debiluj" sobie odbicie w lustrze, przynajmniej wtedy wiesz, że nie obrażasz kogoś niesłusznie.
|
Pawle K***k, jesteś jedyną osobą na tym forum która nie może nawet łudzić się że w lustrze nie zobaczy debila
rasel1906 napisał(a):

Jest duch w narodzie szybko zbierzemy ciekawe co powiedza hejterzy wtedy
|
Wszyscy płaczą, Jadczak bije brawo!