Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 05.04.2019, 07:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I jak jest patrzenie na VAR przez sedziego to wtedy te reklamy leca ta?
VAr stal sie lementem widowiska. Sedzia patrzy ludzie, mysla: da karnego nie da. Uzna bramke nei uzna.


Jak sa race i zadymienie ludzie mysla: co za debile.


Co do kar i twierdzen, ze UW placilo akry/bedzie placic. Zaplacilo jakies juz?
Mozna zobaczyc przelewy za kary. Na konto Wisly poszedl przelewm z tytulem "za kare na mecz X". ?
Odpowiedz cytując