Jaroo1 napisał(a):

|
I jak jest patrzenie na VAR przez sedziego to wtedy te reklamy leca ta?
|
VAr stal sie lementem widowiska. Sedzia patrzy ludzie, mysla: da karnego nie da. Uzna bramke nei uzna.
Jak sa race i zadymienie ludzie mysla: co za debile.
Co do kar i twierdzen, ze UW placilo akry/bedzie placic. Zaplacilo jakies juz?
Mozna zobaczyc przelewy za kary. Na konto Wisly poszedl przelewm z tytulem "za kare na mecz X". ?