Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 05.04.2019, 07:06
Ludzie czytam te wszystkie wpisy i nie mogę uwierzyć głupocie.

Przecież każdy wie , że są kary za race.
Każdy ma świadomość , żę Wisła nie ma pieniędzy

Każdy wie , że kibole "walili" i nasz ukochany klub , aż dupa piecze.
Niestety byliśmy bardzo bezsilni i bezradni aby się temu przeciwstawić.
Dlatego teraz Wiśle należy się nasza pomoc. To nasz obowiązek.

Robienie Wiśle szkody to prawie jak masochizm.
Z jednej strony pomagamy jej przetrwać , a z drugiej każemy jej płacić kary za głupotę niektórych z nas.
Tak niektórych z nas , bo nie można wykluczyć , że wśród palących race byli ci co wspomagali Wisłę w różnych akcjach ratunkowych .

Koniec pier......enia o prawie czy bezprawiu o paleniu rac.
Jest zakaz palenia i koniec w tym temacie z argumentacją !!!!!!

Kto nie rozumie tego zakazu to niech zapali sobie race w domu oglądając mecz w TV
a nawet pokrzyczy o paleniu żydów w obecności swojej całej rodziny ,
a nie pośród dzieciaków z Młodej Armii Białej Gwiazdy .
Powód: niecenzuralne wyrazy , przekleństwa
Ostatnio edytowane przez Mintokur : 05.04.2019 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując