Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 05.04.2019, 06:52
Pomysł z odpalaniem raz w ostatniej minucie pierwszej połowy wydaje się najrozsądniejszy. Przyłączam się do pytania:
Cytat:
Zaplacicie 20 tys zł za derby za używanie obraźliwych haseł? Które użuwał cały stadion? Chociaż tak na prawdę nawet nie wiadomo konkretnie, o które hasła chodzi. Jakoś o te 20 tys nikt nie placze.
O które hasła chodzi?
Śmieszne to wszystko, murzyn się obraża jak się mu powie , że jest czarny, albo, że jest murzynem. Żyd obraża się jak mu się powie, że jest żydem. Paranoja
Odpowiedz cytując