Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 05.04.2019, 00:09
Dziwna logika... normalna osoba nie ma ochoty odpalać racy, a co za tym idzie nie zajmuje się kwestiami prawnymi w tym zakresie. Tylko jakiś ....eusz, który nie był w wojsku(gdzie można było się pobawić znacznie ciekawszymi rzeczami) może się tym podniecać. Ewentualnie jakiś upośledzony bunt wobec przepisów prawa.
Odpowiedz cytując