|
Dziwna logika... normalna osoba nie ma ochoty odpalać racy, a co za tym idzie nie zajmuje się kwestiami prawnymi w tym zakresie. Tylko jakiś ....eusz, który nie był w wojsku(gdzie można było się pobawić znacznie ciekawszymi rzeczami) może się tym podniecać. Ewentualnie jakiś upośledzony bunt wobec przepisów prawa.
|