Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 04.04.2019, 23:02
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I to forum właśnie pokazuje jakie wiele osób ma pańszczyźniane podejście do samych siebie. Temat rac też to pokazuje. Nieważne, że prawo jest złe, ważniejsze, że sa kary a my nie chcemy kar więc będziemy jebać na to UW, że złe.
Nie. Najpierw złe to jest, ze są kary. Kary brane z dupy. Jedni mają karę x drudzy za to samo mają x do kwadratu.
No ale jak stado baranów z pocałowaniem ręki bierze kary i się cieszy, ze jest takie prawo to będziemy wszyscy przez was zawsze jebani.

A co wy robicie aby tych kar nie było? Skoro jesteście tacy oświeceni i zajebiści? Bo jednym zależy aby race odpalać i nie chce z tego zrezygnować a wam zależy żeby za to nie bylo kar. Czyli generalnie cel jest jeden. Wam nie przeszkadzają race tylko zabieranie kasy. Także jak tu radzicie zmieniac prawo, petycje pisać itd to wy jako ta światła i duża grupa możecie działac. Droga otwarta. Nie trzeba z założonymi rekami siedziec i płakac na UW tylko można na Komisji ligi wywierać presję aby zmieniono prawo.
A co Ty robisz żeby tych kar nie bylo? Ani nic, Tobie wolno. Bo wolność i walka z głupimi karami. Tyle że, parafrazując Hajtę, jest to walka gołej dupy z batem.
My jesteśmy oświeceni i proponujemy rozwiązania + nie chcemy dobijać klubu, zwłaszcza teraz. Ty jesteś dumny i masz to w dupie, próbujesz zepchnąć na innych odpowiedzialność za zmiany (idźcie, zróbcie) i szydzisz. Hipokryzja i prostactwo. Nie dogadamy się. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując