Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 04.04.2019, 22:32
Cytat:
Jakies badania robiles czy to twoje teorie z dupy?
Wszystko co się dzieję w lidze jest ustawione pod tv. Stąd licencje, podgrzewane murawy, jupitery itd...


Nie słyszałem wtedy haseł "against modern football", gdy c+ wymuszał na lidze jak najwięcej spotkań przy sztucznym oświetleniu...


To naprawdę śmieszne.


Dalej też nie doczekaliśmy się odpowiedzi: dlaczego race nie mogą być odpalane w ostatniej minucie meczu/pierwszej połowy? Przecież widać ile sędzia dolliczy, ultrasi robią odliczanie - dym pojawił by się już po końcowym gwizdku... Wszyscy byliby szczęśliwi.



Za mało lansu?


Za mała kara, którą potem można by szantażować klub?

Za mała kara jaką można by
Ddf
Odpowiedz cytując