Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 04.04.2019, 21:24
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
moze sie okreslcie najpierw jakie macie poglady

a) nie lubie rac i nie chce ich na stadionie
b) race sa ok ale nie chce ich na stadionie bo wazniejsze sa finanse, wizerunek, unikniecie kar wyajzdowych
c) race sa ok, chce zeby były na stadionie ale zeby UW pokrywała kary (zrzutki itd)
b) race sa ok ale nie chce ich na stadionie bo wazniejsze sa finanse, wizerunek, unikniecie kar wyajzdowych

A jak już ktoś musi odpalić race to można to zrobić albo w przerwie albo po gwizdku na zakończenie.
W USA po meczach bejzbola były pokazy ogni sztucznych więc pewnie dało by się pogodzić jedno z drugim PO meczu piłkarskim.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując