|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#436

04.04.2019, 20:37
|
BlurgH napisał(a): 
https://twitter.com/jazdzynski/statu...rc=twsrc%5Etfw
Dzisiaj zarząd @WislaKrakowSA spotkał się z trenerem Stolarczykiem aby w imieniu swoim i Rady Nadzorczej przekazać mu pełne poparcie i chęć długoterminowej współpracy. Trener taką chęć również wyraził więc będziemy jeszcze długo współpracować! 👍💪✌️
|
Hip, hip, huraaa!
|
|