Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 04.04.2019, 20:25
Czyli normalnie piro nie jest bezpieczne i nie powinno być pozwolenia dla kiboli na odpalanie na meczu bez przeszkolenia i dla Januszy na używanie w sylwestra petard i fajerwerków, bo później im lapy urywa. A tak na prawde jak się wyjdzie z tej ułudy bezpieczeństwa i nakazów i zakazów to nie jest tak, źle i nikt by się nie zabijał specjalnie ani samochodem, ani racą, ani petarda w sylwestra. Tylko ludziom już wmówili że się mają bać pierdnąc bo sie mogą przez omyłkę zesrać i wysżło na to, że wszystko może być niebezpieczne i trzeba motłoch bronić przed złem.

To wymyślili głupcy, którzy myślą, że ustawa można znieść ubóstwo. Inni głupcy wymyślili, że karami zabronią rac. Efekt? Żaden. Jest myślenie i jest "myślenie". Jasne, np rzucanie rac jest złe ale samo dopalenie nie jest ani złe ani niebezpieczne dla normalnego człowieka. Stadiony bez zabezpieczeń - np ploty oddzielające kibiców gości są złe, brak stref buforowych jest zła bo może dojść do tragedii gdy sie kibice między sobą pożrą. Ale zamykanie sektorów czy stadionów nie jest dobre bo w niczym nie pomoże itd itp I tak trzeba wszystko umieć rozgraniczyć i myśleć a nie na pałę robić.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując