Szelu_BRW napisał(a):

Jeżdżąc samochodem możesz spowodować wypadek. Jaki z tego wniosek? Zdelegalizować samochody!
Sorry, ale trochę głupie myślenie i bardzo popularne wśród lewicy...
|
Normalni ludzie mysla, ze skoro samochody sa niebezpieczne nalezy
- wprowadzic zasady poruszania sie samochodow
- ograniczyc aby mogli je prowadzic ludzie powyzej 18
- i tylko po badaniach lekarskich
- z uprawnieniami na ich prowadzenie
To sie nazywa prawo jazdy czy cos takiego..
I co najlepsze na rozne pojazdy sa rozne uprawnienia. Na autobusy inny egzamin na osobowe inne.
Samochody maja przeglady czy sa sprawne. generalnie masa ograniczen.
W realnym swiecie tyle pulapek.