|
Czy jest jakiś "taryfikator" kar ? Żydy dostają 30 tyś za race + bonus w postaci rozjebania sektorów, u nas zamiast rozjebania jest transparent i 40 tyś. Później te same organizacje płaczą, że kluby w długach itp, chu.j tam najważniejsze, że oni zarobili ...
|