Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 04.04.2019, 20:11
Cytat:
Jaroo znowu popił albo wjechały jakieś tabsy. Wszędzie lewacy, pedały, LGBT
Jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów... W większych miastach w Polsce rządzi lewactwo, Warszawa wprowadza jakieś karty dla LGBT, wiceprezydent Wawy już otwarcie mówi, ze kolejny krok to adopcja dzieci przez pedałów, prezydent Poznania chodzi na marsze równości, w Gdańsku czy Wrocławiu rządzi lewactwo, do szkół chca wprowadzać naukę masturbacji itp a w co drugim filmie jest para pedałów. Do tego jak coś tylko powiesz na pedałów, imigrantów itd to od razu jesteś nazywany przez meinstream homofobem, faszystą itd a jak na stadionach pojawiły się po prostu normalne transparenty o treści "pedofile i pedały łapy precz od naszych dzieci" to od razu Majdany i inne Małysze zaczeły wyskakiwać na fb w koszulkach z napisaem "sport wolny od homofobii". A no i sam fb czyli największe medium w internecie to lewactwo gdzie nawet za zdjęcie z przekreśłonym sierpem i młotem jest ban, za prawicowe poglądy nawet są już bany, no ale jak UE robiła jakąś tablice ze znakami, które mają być tolerowane to na tej tablicy znalazł się sierp i młot.

Także nie ....... po prostu głupot idioto bo jak ci w morde plują to nie gadaj, że deszcz pada. Weź to na klatę zamiast się godzić na dziadostwo.

I to forum właśnie pokazuje jakie wiele osób ma pańszczyźniane podejście do samych siebie. Temat rac też to pokazuje. Nieważne, że prawo jest złe, ważniejsze, że sa kary a my nie chcemy kar więc będziemy jebać na to UW, że złe.
Nie. Najpierw złe to jest, ze są kary. Kary brane z dupy. Jedni mają karę x drudzy za to samo mają x do kwadratu.
No ale jak stado baranów z pocałowaniem ręki bierze kary i się cieszy, ze jest takie prawo to będziemy wszyscy przez was zawsze jebani.

A co wy robicie aby tych kar nie było? Skoro jesteście tacy oświeceni i zajebiści? Bo jednym zależy aby race odpalać i nie chce z tego zrezygnować a wam zależy żeby za to nie bylo kar. Czyli generalnie cel jest jeden. Wam nie przeszkadzają race tylko zabieranie kasy. Także jak tu radzicie zmieniac prawo, petycje pisać itd to wy jako ta światła i duża grupa możecie działac. Droga otwarta. Nie trzeba z założonymi rekami siedziec i płakac na UW tylko można na Komisji ligi wywierać presję aby zmieniono prawo.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując