Wyświetl pojedynczy post
areks1906
Junior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków-Dublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 04.04.2019, 19:31
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Jeżdżąc samochodem możesz spowodować wypadek. Jaki z tego wniosek? Zdelegalizować samochody!
Sorry, ale trochę głupie myślenie i bardzo popularne wśród lewicy...
Dlatego nie wolno samochodami jezdzic po chodnikach bo od tego sa ulice.
Race tez mozna odpalac w odpowiednich miejscach i przez przeszkolone osoby.
Pozostajac w zgodzie z Twoim porownaniem, pozwolenie na odpalanie rac to jest to samo co prawo jazdy na samochod.
ps
,Racowiska mi sie podobaja ale czemu nie odpalacje ich przed meczem , w przerwie lub po meczu ?
Czyzby powodem byla transmisja TV ?
Ostatnio edytowane przez areks1906 : 04.04.2019 o godz. 19:40.
Areks-Kraków-Dublin
Odpowiedz cytując