Szelu_BRW napisał(a):

Jeżdżąc samochodem możesz spowodować wypadek. Jaki z tego wniosek? Zdelegalizować samochody!
Sorry, ale trochę głupie myślenie i bardzo popularne wśród lewicy...
|
Dlatego nie wolno samochodami jezdzic po chodnikach bo od tego sa ulice.
Race tez mozna odpalac w odpowiednich miejscach i przez przeszkolone osoby.
Pozostajac w zgodzie z Twoim porownaniem, pozwolenie na odpalanie rac to jest to samo co prawo jazdy na samochod.
ps
,Racowiska mi sie podobaja ale czemu nie odpalacje ich przed meczem , w przerwie lub po meczu ?
Czyzby powodem byla transmisja TV ?