Reserve napisał(a):

|
ale jednak raca jest uznawana za niebezpieczną. Racą możesz w kogoś rzucić, powodując poparzenie.
|
Jeżdżąc samochodem możesz spowodować wypadek. Jaki z tego wniosek? Zdelegalizować samochody!
Sorry, ale trochę głupie myślenie i bardzo popularne wśród lewicy...