FraMat napisał(a):

spierdalaj, prostaku
Aha:
Jak jesteś taki kozak i pierwszy do zawieszania flagi sharksów (przypominam, że w sprawie sharksów toczy się postępowanie), to proszę - wklej tu skan swojego dowodu, a jak nie jesteś taki kozak to zamknąć już swoją internetową dupę
|
Nie karm trolla. Nie wiadomo kto to i po co tu wszedł.