Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 04.04.2019, 17:09
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1 ma rację, prawo z racami jest chore, podobnie kary - dlatego na złość systemowi powinnismy palić je dalej.

Ja np. uważam, że picie piwka w parku to nic złego - dlatego .......e system i pije. dostałem już 134 mandaty, kilkanaście grzywien. komornik zabrał mi auto na grzywny, opieka społeczna zabrała dwóch synów - ale mnie mnie złamia!

Właśnie otwieram browara na rynku głównym - niech piszą mandat. Aktualnie jestem bezdomny, nie mają z czego ściągnąć mandatu!

Jestem zwycięzcą!
Może nie wyłapać ironii.
Z tym że w Twoim przykładzie masz kogoś kto łamie prawo na własny rachunek, a Jaroo i koledzy walczą z systemem za pieniądze klubu. Tacy odwróceni Robin Hoodzi: gnoją biedny klub i dają bogatemu PZPN-owi sami nic nie ryzykując (do czasu aż klub ich weźmie za dupę i wystawi rachunek, wtedy dopiero będzie płacz że jak to tak nas, bohaterów walki z systemem).

tommiyacht - wystarczy poczytać: nie wiem czy znajdziesz jedną osobę która spełnia punkt "a". Wszyscy jasno raczej zwracają uwagę na sytuację klubu. Przy czym mamy aktualnie sytuację d - "odpalamy race i mamy w dupie sytuację klubu, chcecie to się zrzućcie na karę".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.04.2019 o godz. 17:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując