Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 04.04.2019, 16:48
Świetna jak zawsze analiza sytuacji w Ekstraklasie autorstwa Mogiel:

http://www.90minut.pl/news/294/news2...8-kolejce.html

Przede wszystkim emocje związane z awansem do górnej połówki będą w najgorszym wypadku do ostatniej kolejki jeśli chodzi o Wisłę, ale opcji jest tyle na obecną chwilę, że patrząc jeszcze na rozkład par 30. Kolejki i TOP 10 grający mecze między sobą w całości, to Multiliga będzie pełna emocji z pewnością
Odpowiedz cytując