Świetna jak zawsze analiza sytuacji w Ekstraklasie autorstwa Mogiel:
http://www.90minut.pl/news/294/news2...8-kolejce.html
Przede wszystkim emocje związane z awansem do górnej połówki będą w najgorszym wypadku do ostatniej kolejki jeśli chodzi o Wisłę, ale opcji jest tyle na obecną chwilę, że patrząc jeszcze na rozkład par 30. Kolejki i TOP 10 grający mecze między sobą w całości, to Multiliga będzie pełna emocji z pewnością
