Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 04.04.2019, 16:45
No i niestety stalo sie to czego sie obawialem podswiadomie,mialem jakies zle przeczucia co do tego meczu

chlopaki chyba zbyt rozluznieni ,i szkoda ze ten mecz byl w tygodniu bo dluzsza przerwa wyciszyla by ich mentalnie po Legii,a Sosnowiec ktory wcale nie jest taki slaby zagral jak mogł ,choc jakby sie skonczylo 4;3 dla nas to tez bylo by sprawiedliwie,brak Kuby cholernie widoczny ,on tam trzyma to wszytsko w ryzach.
a tak czeka nas nerwowka do konca,choc teraz juz trzeba wygrac z Piastem,choc zapowiada sie ciekawie bo oni tez nie beda sie murowali a my lubimy taka gre.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując