Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.04.2019, 16:37
Jaroo1 ma rację, prawo z racami jest chore, podobnie kary - dlatego na złość systemowi powinnismy palić je dalej.

Ja np. uważam, że picie piwka w parku to nic złego - dlatego .......e system i pije. dostałem już 134 mandaty, kilkanaście grzywien. komornik zabrał mi auto na grzywny, opieka społeczna zabrała dwóch synów - ale mnie mnie złamia!

Właśnie otwieram browara na rynku głównym - niech piszą mandat. Aktualnie jestem bezdomny, nie mają z czego ściągnąć mandatu!

Jestem zwycięzcą!
Ddf
Odpowiedz cytując