|
Jaroo1 ma rację, prawo z racami jest chore, podobnie kary - dlatego na złość systemowi powinnismy palić je dalej.
Ja np. uważam, że picie piwka w parku to nic złego - dlatego .......e system i pije. dostałem już 134 mandaty, kilkanaście grzywien. komornik zabrał mi auto na grzywny, opieka społeczna zabrała dwóch synów - ale mnie mnie złamia!
Właśnie otwieram browara na rynku głównym - niech piszą mandat. Aktualnie jestem bezdomny, nie mają z czego ściągnąć mandatu!
Jestem zwycięzcą!
|