Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 04.04.2019, 16:19
Czytając niektórych to można się zastanawiać czy ten mecz oglądali. Klemenz nie potrafi grać w piłkę, ale wczoraj to Sadlok był głównym aktorem tego widowiska. Wyprawiał jakieś dziwne rzeczy i tak się skończyło. Dodać do tego Lisa i ogólnie całą organizację gry obronnej naszego zespołu, i mamy przegraną. Niektórzy chyba nie zauważyli, że nasza drużyna ma jedną z najgorszych defensyw w lidze(5 wynik od końca pod względem straconych bramek...). Wiadomo, że będziemy tracić bramki i to raczej nie 1 na mecz. Mamy słabego bramkarza(Buchal jest lepszy), dwóch niezbyt ruchawych stoperów(w dodatku jeden pod 40-stkę) i bocznych, którzy za dobrze nie bronią. Oczywiście, zdarzą się takie mecze jak z Legią(że zachowamy czyste konto, a Sadlok z Wasilewskim będą wyczyniać cuda), ale nie należy z nich wyciągać daleko idących wniosków.
A wczorajszy mecz bardzo wyrównany(o czym mówią statystyki strzałów, strzałów celnych). Wygrała strona, która była bardziej skuteczna pod bramką przeciwnika. U nas ławka nie istnieje, więc raz będziemy wygrywać, raz przegrywać, a kiedy indziej remisować. Puchary nam nie grożą. Dostać się do ósemki i myśleć już co będzie latem(bo pewnie ten zespół kadrowo będzie inaczej wyglądał w przyszłym sezonie).
Odpowiedz cytując