|
moze sie okreslcie najpierw jakie macie poglady
a) nie lubie rac i nie chce ich na stadionie
b) race sa ok ale nie chce ich na stadionie bo wazniejsze sa finanse, wizerunek, unikniecie kar wyajzdowych
c) race sa ok, chce zeby były na stadionie ale zeby UW pokrywała kary (zrzutki itd)
|