Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 04.04.2019, 15:43
Miskiewicz_Wierny napisał(a):Wyświetl post
No i brawo, w końcu skumałeś, wszyscy normalni mają właśnie tam wasze zdanie i forumowe skamlanie anonimowych downów, zresztą w większości wieśniaków, którzy poprzyjeżdżali do Krakowa ze swoich wichur i myślą że teraz są kimś Dam ci jeszcze jedną podpowiedź, bo jesteś tu jednym z głównych internetowych ujadających kundelków - flaga WSH będzie wisiała, race będą odpalane i choćbyście tu najebali jeszcze milion postów na co "jest zgoda" a na co "zgody nie ma" to wpływ macie tylko na swoje wirtualne konta i na nic więcej

na meczu z Piastem flaga ekipy będzie wisiała w centralnym miejscu, skoro takie tuzy tu siedzą to przyłazić ją ściągać a jak znowu nie będzie kozaka to zamknąć już te internetowe dupy
Skoro macie w dupie czyjeś zdanie, to po co tu wchodzisz i komentujesz?
Odpowiedz cytując