Wyświetl pojedynczy post
Miskiewicz_Wierny
Junior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 04.04.2019, 15:16
No i brawo, w końcu skumałeś, wszyscy normalni mają właśnie tam wasze zdanie i forumowe skamlanie anonimowych downów, zresztą w większości wieśniaków, którzy poprzyjeżdżali do Krakowa ze swoich wichur i myślą że teraz są kimś Dam ci jeszcze jedną podpowiedź, bo jesteś tu jednym z głównych internetowych ujadających kundelków - flaga WSH będzie wisiała, race będą odpalane i choćbyście tu najebali jeszcze milion postów na co "jest zgoda" a na co "zgody nie ma" to wpływ macie tylko na swoje wirtualne konta i na nic więcej

na meczu z Piastem flaga ekipy będzie wisiała w centralnym miejscu, skoro takie tuzy tu siedzą to przyłazić ją ściągać a jak znowu nie będzie kozaka to zamknąć już te internetowe dupy
Czy wygrywasz, czy nie...
Odpowiedz cytując