Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 04.04.2019, 13:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I tutaj dochodzimy do punktu gdzie niezależnie czy awansujemy do 8 czy nie, gramy owszem, o najwyższe miejsce w tabeli ale i również o przyszłość tej drużyny. Przyjdzie czas na testy dla młodych, Morysa, Szota, Balickiego, może Kumah dostanie jakąś minutę. Trzeba kiedyś tych chłopaków zweryfikować. Tym bardziej, że ten na którego liczy większość - Wojtkowski, znowu się rozsypał gdy miał dostać miejsce w składzie.

Puchary nam nie grożą i z peletonu o 3 miejsce możemy bardzo szybko wypaść. W tym sezonie zresztą 4 miejsce może nie dać pucharów. A widać gołym okiem kto ma największą chrapkę na podium ekstraklasy. I oczywiście możliwości. Bo u nas chęci są , momenty są, ale krótkiej ławki i licencji możemy nie przeskoczyć.
Tylko pan trener i wszyscy pozostali mam nadzieję wiedzą, że takie eksperymenty to od 31 kolejki. A w tej to był to efekt "zmęczenia materiału" po Craxie i L.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując