Cytat:
Ale bełkot.
Czyli kogo miał wpuścić? Konkret? Czy grać bez zmian? Jeżeli konkretnie podasz jakieś nazwisko to wymień chociaż jedną zaletę tego juniora, którego miał Stolar wpuścić. Skoro twierdzisz, że byliby lepsi od Plewki i Słomki to mam rozumieć, że jesteś znawcą naszych grup młodzieżowych.
Odnośnie Lisa to chciał go zmienić to mu się Buchalik wysypał. Jego wina?
|
Konkretnie to Balicki, Grabowski, Hoyo, Weintzettel
Co do Słomki.... to przekonałeś mnie, może warto mu było dać jeszcze szansę.
A tak na marginesie, to w tym meczu najbardziej brakowało w końcówce doświadczenia, przytrzymania piłki, uspokojenia gry. Wyglądało to na panikę