Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Może nie wypowiadaj się za wszystkich, tylko za siebie, tak na początek.
Nikomu nie umknął, tylko raczej nikt nie widzi powodów by rozwodzić się na temat gościa który przyszedł awaryjnie na 3 miesiące i nawet minuty u nas nie zagra. Gdyby było inaczej już byś miał tutaj wypracowania opisujące jego charakterystykę, życiorys i kompilację z yt. Zresztą gość już się posypał albo przegrał rywalizację z Brodą, skoro po ławce z Legią w Sosnowcu go nie było. Tak czy siak kariery mu nie wróżę, jeśli nie chciał go nikt w I lidze i ekstraklasie.