Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84689
Stary 04.04.2019, 13:19
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
że głupio odpowiadasz to fakt , i każdy to widzi , natomiast nie wiem co głupiego w zapytaniu dlaczego na forum umknął ten transfer:

https://wislakrakow.com/tobiasz-wein...mkarzem-wisly/
Może nie wypowiadaj się za wszystkich, tylko za siebie, tak na początek.

Nikomu nie umknął, tylko raczej nikt nie widzi powodów by rozwodzić się na temat gościa który przyszedł awaryjnie na 3 miesiące i nawet minuty u nas nie zagra. Gdyby było inaczej już byś miał tutaj wypracowania opisujące jego charakterystykę, życiorys i kompilację z yt. Zresztą gość już się posypał albo przegrał rywalizację z Brodą, skoro po ławce z Legią w Sosnowcu go nie było. Tak czy siak kariery mu nie wróżę, jeśli nie chciał go nikt w I lidze i ekstraklasie.
Odpowiedz cytując