Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 04.04.2019, 13:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pomimo tych 70% to jednak wg wyliczeń do niej nie awansujemy.
Nigdy nie ogarnę wyliczeń Mogielnickiego i jego algorytmów.
Można mieć 99% szans, a mimo to nie awansować. Co w tym dziwnego, że mamy 70% szans, ale 8 zespół tych procentów ma więcej. Suma procentów wszystkich drużyn musi być 800% co się zgadza.

Bukmacherzy bardzo podobnie wyceniają nasze szanse. Niby 1.50 więc bardziej prawdopodobne, że wejdziemy niż nie wejdziemy. Ale jednak według szans jesteśmy dopiero na 9 miejscu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując