Temat
:
[XXVIII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Środa 3 IV, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
132
04.04.2019, 12:33
Przyłączę się do głosów mówiących, iż Klemenz nie powinien już wybiegać na boisko w barwach tego klubu...... Byle kto, powtarzam, ktokolwiek ...jest w stanie zaprezentować poziom równy lub wyższy od niego. To już naprawdę nie mamy nawet woźnego? ;-)
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman