Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 04.04.2019, 12:33
Przyłączę się do głosów mówiących, iż Klemenz nie powinien już wybiegać na boisko w barwach tego klubu...... Byle kto, powtarzam, ktokolwiek ...jest w stanie zaprezentować poziom równy lub wyższy od niego. To już naprawdę nie mamy nawet woźnego? ;-)
Odpowiedz cytując