Gunner1906 napisał(a):

|
Dosyć odważnie stawiasz tezę, że Korona bądź co bądź ze słabym Zagłębiem (widziałem ich ostatnie dwa mecze, niczym się nie wyróżniają - w szczególności z Płockiem to był dramat), i może z dobrze grającym Piastem, ale jednak to tylko dalej Piast, zdobędzie tylko 1 punkt. Mnie nie zdziwi jak nie zdobędą żadnego punktu jak i to, że zdobędą 6.
|
Oczywiście, to nasza ekstraklasa i nic nie może nas zdziwić. To tylko mój typ
