Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.04.2019, 11:48
kbr napisał(a):Wyświetl post
Korona gra z Zagłębiem siebie max remis, potem wyjazd do Piasta - jak dla mnie porażka. Czyli max 1 punkt, więc nas nie wyprzedzą.

Wisła nawet jeśli wygra u siebie w Piastem to i tak po porażce w Lubinie Zagłębie najprawdopodobniej nas wyprzedzi (niezależnie od wyniku w Kielcach).

Dlatego kluczowe będzie co zrobi Jagiellonia. Jedna z tych trzech drużyn może nas przeskoczyć, dwie nie. Jak dla mnie nasz awans bardziej będzie zależał od wyników innych spotkań, niż od nas samych. Nie potrafimy grać pod presją, a taki będzie ostatni mecz z Zagłębiem.
Dosyć odważnie stawiasz tezę, że Korona bądź co bądź ze słabym Zagłębiem (widziałem ich ostatnie dwa mecze, niczym się nie wyróżniają - w szczególności z Płockiem to był dramat), i może z dobrze grającym Piastem, ale jednak to tylko dalej Piast, zdobędzie tylko 1 punkt. Mnie nie zdziwi jak nie zdobędą żadnego punktu jak i to, że zdobędą 6.

Nie chciałbym żeby nasi chłopcy musieli wygrać w Lubinie więc koniecznie 3 punkty z Piastem.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 04.04.2019 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując