LucjuszWielki napisał(a):

|
Aha... chciałbym nadmienić, iż statystyki też przemawiają za nami. 2xwięcej podać, miażdząca przewaga w posiadaniu - to świadczy o aktywności zespołu + dystans przebiegniętych km.
|
"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać" ~Andrea Pirlo

Rafał Boguski nie lubi tego!
Prawda jest taka, że pomimo większej ilości km to Drzazga, Peszko i Palcić mieli sporo pustych przebiegów z których nie za wiele wynikało