SONNE napisał(a):

|
Pamiętam jak była ogólnopolska akcja kibiców - race są bezpieczne, u nas , jeszcze na X spaliły się dwa krzesełka. Później w wywiadach przedstawiciele kibiców (chyba z Legii) podali to jako kolejny argument za legalizacją rac na stadionach. Kiedy robisz to zgodnie zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami, nie ukrywając się i nie spiesząc - race są bezpieczne.
|
Race sa bezpieczne. Bron tez jest bezpieczna. Wszystko jest bezpieczne jesli uzywane zgodnie z zaleceniami. Ale nie wiedziec czemu cisnie mi sie do ust powiedzenie "daj malpie brzytwe".