Wehrmacht napisał(a):

|
Sadze, ze sie nie myle, wroce tu jutro po meczu Zaglebia z Korona, kiedy mysle wszystko juz bedzie jasne. Wygrana z Zaglebiem bez wzgledu na reszte wynikow da nam awans.
|
W temacie statystycznym napisałem, że jest możliwy awans do top8 przy zdobyciu punktu i nie ma znaczenia czy z Zagłębiem czy z Piastem.