Jaroo1 napisał(a):

|
Ja uważam, że zakazy, nakazy i banie się świata i życia nic nie da. Artykuł jest z przed 10 lat. Jasne, że racą można zrobić krzywdę. Ale to są przypadki incydentalne. Nie można tego generalizować. Raca jest jak noż. Jak uzywasz jej do pokazu pirotechnicznego a noża do krojenia to jest ok. Jak rzucasz w ludzi albo sobie w nią patrzysz przed wystrzałem to mozesz zrobić krzywdę, tak samo jak nożem kłując innych albo siebie. Schody tak, też są złe bo mogą zrobić krzywdę.
|
Nie dalej niz rok temu pewni "tytani intelektu oraz nie-postepowosci" wybitni znawcy obslugi rac podpalili swoja oprawe nomen omen zatytulowana "nigdy sie nie wypalimy". Spoczko ze udalo sie to ogarnac bez paniki i opanowac ogien ale to jest najlepsza wykladnia do bezpieczenstwa rac na stadionach.