Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 04.04.2019, 09:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam, że zakazy, nakazy i banie się świata i życia nic nie da. Artykuł jest z przed 10 lat. Jasne, że racą można zrobić krzywdę. Ale to są przypadki incydentalne. Nie można tego generalizować. Raca jest jak noż. Jak uzywasz jej do pokazu pirotechnicznego a noża do krojenia to jest ok. Jak rzucasz w ludzi albo sobie w nią patrzysz przed wystrzałem to mozesz zrobić krzywdę, tak samo jak nożem kłując innych albo siebie. Schody tak, też są złe bo mogą zrobić krzywdę.
Nie dalej niz rok temu pewni "tytani intelektu oraz nie-postepowosci" wybitni znawcy obslugi rac podpalili swoja oprawe nomen omen zatytulowana "nigdy sie nie wypalimy". Spoczko ze udalo sie to ogarnac bez paniki i opanowac ogien ale to jest najlepsza wykladnia do bezpieczenstwa rac na stadionach.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 04.04.2019 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując