Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 04.04.2019, 09:33
Przecież na VAR siedział niejaki Lasyk - trzeba Wiślakom przypominać kim jest ten koleś, który nie dostrzegł stojąc 1 metr od zdarzenia, że Jędrzejczyk wyciągnął piłkę co najmniej pół metra zza linii końcowej. Przecież on jest ślepy jak kret..... do tego kolega sędzia jest z Bytomia - ten sam okręg sędziowski co Sosnowiec. Jebać PZPN.... o dziwo Przybył nie wygłupiał się .....


Co zaś do spalonego - przy pierwszej bramce Sosnowca na spalonym był Sanogo na wprost Lisa i jeżeli ktoś chciałby odgwizdywać spalonego przy 2 golu Wisły to przy pierwszym golu Sosnowca też musiałby sędzia gwizdnąć....
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 04.04.2019 o godz. 09:37.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując