iamironman napisał(a):

|
I cóż z tego.... skoro treneiro gra plewką i słomką w najważniejszym meczu decydującym o top8, wprowadza ich przy stanie 3-4....masakra
|
Wiesz o tym, że Basha miał problem z pachwiną i nie był w stanie dograć do końca? Kogo miał wstawić? KOGO


Korta czy Imaza?