Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84677
Stary 04.04.2019, 09:17
iamironman napisał(a):Wyświetl post
I cóż z tego.... skoro treneiro gra plewką i słomką w najważniejszym meczu decydującym o top8, wprowadza ich przy stanie 3-4....masakra
Wiesz o tym, że Basha miał problem z pachwiną i nie był w stanie dograć do końca? Kogo miał wstawić? KOGO Korta czy Imaza?

Odpowiedz cytując