|
Przedstawiam wariant na najbliższą kolejkę który da nam awans do top 8 (niezależnie od wyników 30.kolejki).
Korona - Zagłębie - x2
Jagiellonia - Sosnowiec - x2
Wisła - Piast - 1
Lechia - Lech - 1
Przy takich wynikach, na pewno za nami po 30 kolejce będzie Korona, oraz ktoś z dwójki Lech/Jagiellonia.
Jest to dosyć mało realny scenariusz, więc pewnie o awans będziemy się bić do końca w Lubinie. Natomiast wygrana z Piastem ustawi nas w bardzo dobrej sytuacji i nawet przy porażce z kretami będzie się musiało sporo wyników na naszą niekorzyść ułożyć abyśmy do tej 8 nie weszli.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 04.04.2019 o godz. 08:27.
|