Temat
:
[XXVIII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Środa 3 IV, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Maine_Coon
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
108
04.04.2019, 07:36
Wygrane 3x z Cracovia mamy
Utrzymamy się
Przetrwamy
jak dla mnie sezon dla nas zakończył się sukcesem już.
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Maine_Coon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maine_Coon
Znajdź inne posty napisane przez Maine_Coon