Wehrmacht napisał(a):

|
Co do meczu z Piastem, to kompletnie nie ma on znaczenia. Wszystko rozstrzygnie sie w Lubinie. Kwestia tylko czy bedziemy mogli tam zremisowac, czy bedziemy musieli tam wygrac. (Zalezy od wyniku jutrzejszego meczu Zaglebia z Korona)
|
Kwestia tego czy będziemy musieli tam wygrać, czy wystarczy nam remis zależy również OD WYNIKU MECZU Z PIASTEM.
Więc jakim cudem on nie ma dla nas kompletnie znaczenia?
I jak kolego pokombinujesz to jest możliwe abysmy to my i zagłębie nie awansowali do 8.