Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 04.04.2019, 07:36
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu z Piastem, to kompletnie nie ma on znaczenia. Wszystko rozstrzygnie sie w Lubinie. Kwestia tylko czy bedziemy mogli tam zremisowac, czy bedziemy musieli tam wygrac. (Zalezy od wyniku jutrzejszego meczu Zaglebia z Korona)
Kwestia tego czy będziemy musieli tam wygrać, czy wystarczy nam remis zależy również OD WYNIKU MECZU Z PIASTEM.

Więc jakim cudem on nie ma dla nas kompletnie znaczenia?

I jak kolego pokombinujesz to jest możliwe abysmy to my i zagłębie nie awansowali do 8.
Odpowiedz cytując