Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
84674
04.04.2019, 06:46
I cóż z tego.... skoro treneiro gra plewką i słomką w najważniejszym meczu decydującym o top8, wprowadza ich przy stanie 3-4....masakra
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman