Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1286
Stary 04.04.2019, 06:43
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Brakło kilku minut (i kontuzjowana obrona).
Zła wiadomość jest taka, że jeśli przegramy kolejne dwa mecze to nie będzie top8.
cdn.
Jeśli przegrany 2 mecze to nie zasłużymy na top 8. 3 porażki z rzędu w tej fazie sezonu byłyby dramatem.
Wejdą lepsze zespoły od nas.

Wierzę , że przy ogromnej mobilizacji wygrany z Piastem, a z Zagłębiem być może nawet porażka nie przekreśli awansu.
Odpowiedz cytując