pepe72 napisał(a):

Brakło kilku minut (i kontuzjowana obrona).
Zła wiadomość jest taka, że jeśli przegramy kolejne dwa mecze to nie będzie top8.
cdn.
|
Jeśli przegrany 2 mecze to nie zasłużymy na top 8. 3 porażki z rzędu w tej fazie sezonu byłyby dramatem.
Wejdą lepsze zespoły od nas.
Wierzę , że przy ogromnej mobilizacji wygrany z Piastem, a z Zagłębiem być może nawet porażka nie przekreśli awansu.