Cytat:
|
Skad u ciebie jest taka obsesja z homoseksualizmem? Czy ksiadz ci jakas krzywde wyzadzil?
|
A skąd u ciebie taka obsesja do ksieży? Moze cię dotykał jakiś? Mi nic żaden ksiądz nie zrobił.
Cytat:
Race wyglądają fajnie? Tak, z odpowiednią oprawą. Bez są takie sobie.
Za race są kary? No są. Takie prawo.
Czy odpalanie rac zmieni prawo? No nie i ..... Do tego trzeba petycji, nagabywania urzędasów, presji w mediach, prmowania bezpiecznego odpalania, cokolwiek - słowem - pracy społecznej. Której Ty nie wykonasz. Bo nie będziesz się Panu kłaniał.
Czy kary za race dojebią Wiśle? No dojebią, bo kasy nie ma i lepiej wydać na pielęgnację murawy, niż na kary za race.
Czy w takim wypadku należy się powstrzymać od rac? Bezwzględnie, bo dojebią nam karę. I będziemy w plecy na kasę.
Czy odpalanie rac pomimo powyższego I W TEJ SYTUACJI ma sens? No ....a nie ma. Proste i logiczne, ale jak widać zbyt trudne dla co niektórych.
|
I zgodnie z tym od jakichś 5 lat byśmy nie odpalili piro. Fajnie?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.